Onze Heindes

Vind jouw plekje


Al onze locaties

Heinde Alkmaar

Noorderkade 146

1823 CJ Alkmaar

072-7440193 Alkmaar@heinde.nl Bekijk en reserveer

Heinde Almelo

Haven Noordzijde 19

7607 ER Almelo

0546-740003 Almelo@heinde.nl Bekijk en reserveer

Heinde Delft

Zocherweg 9

2613 ZT Delft

085-0200196 Delft@heinde.nl Bekijk en reserveer

Heinde Den Bosch

Orthenseweg 60

5212 XC 's-Hertogenbosch

073-6133533 's-Hertogenbosch@heinde.nl Bekijk en reserveer

Heinde Leerdam

Stationsweg 2

4141 HB Leerdam

034-5622209 Leerdam@heinde.nl Bekijk en reserveer

Heinde Leusden

Doornseweg 18

3832 RL Leusden

033-2583596 Leusden@heinde.nl Bekijk en reserveer

Heinde Naaldwijk

Dijkweg 3

2671 GA Naaldwijk

0174-266914 Naaldwijk@heinde.nl Bekijk en reserveer

Heinde Noordwijkerhout

Herenweg 78

2211 CD Noordwijkerhout

0252-703484 Noordwijkerhout@heinde.nl Bekijk en reserveer

Heinde Oisterwijk

Moergestelseweg 123

5062 SP Oisterwijk

013-7370105 Oisterwijk@heinde.nl Bekijk en reserveer

Heinde Rotterdam

Vijf Werelddelen 85

3071 PS Rotterdam

010 303 72 76 Rotterdam@heinde.nl Bekijk en reserveer

Heinde Veenendaal

J.G. Sandbrinkstraat 6

3901 EZ Veenendaal

0318 - 23 21 13 Veenendaal@heinde.nl Bekijk en reserveer

Heinde Weert

Oelemarkt 11

6001 ES Weert

0495 204 945 Weert@heinde.nl Nieuw! Bekijk en reserveer

Heinde Woerden

Houttuinlaan 1B

3447 GM Woerden

0348-447856 Woerden@heinde.nl Bekijk en reserveer

Heinde Zoetermeer

Dorpsstraat 97p

2712 AE Zoetermeer

079-50 05 021 Zoetermeer@heinde.nl Bekijk en reserveer
Side shape

Franchise

Zelf een Heinde beginnen?

Met verschillende locaties in Nederland is Heinde een bewezen succes. En we blijven groeien. Ben je thuis in de horeca en wil je graag ondernemen? Start dan met ons je eigen Heinde.

Lees meer

Volg Heinde!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Zoals het klokje thuis tikt…
…tikt het bij Heinde ook. Zeven avonden per week de plek om lekker te tafelen en samen gerechtjes te delen. In een ontspannen sfeer waar je stoel altijd goed zit, je glas nooit leeg raakt en het menu oneindig lijkt. Want hier is alles onbeperkt, zelfs de tijd. Ontspan dus maar, dan zorgen wij voor een onbezorgde avond uit.